Robimy szaszłyki
Każdy przedszkolak już o tym wie, jak ważne są owoce i warzywa- nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też starszaki zrobiły pyszne i zdrowe szaszłyki.









